AUTOMECHANIK / TECHNIK

Hledáte stabilní práci v oblasti autoopravárenctví? Jsme dlouholetý autorizovaný partner FORD SERVICE a hledáme do našeho týmu automechanika / technika.

Co nabízíme:

  • Smlouvu HPP na dobu neurčitou
  • Moderně vybavenou servisní dílnu
  • Profesionální odborné školení
  • Používání moderních technologií (VideoCheck a další)
  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • Zaměstnanecké benefity: (příspěvek na penzijní připojištění,
    5 týdnů dovolené, zvýhodnění na práce
    v servisu, náhradní díly a doplňky)
  • Možnost stravování v závodní jídelně nebo příspěvek na stravování

Pracovní náplň:

  • Zajištění kompletního procesu opravy vozů
  • Realizace záručních oprav a servisních prohlídek
  • Vedení evidence oprave a prohlídek, spolupráce se servisním technikem
  • Ověření provedené opravy testovací jízdou
  • Zajištění opravy na poprvé & včas

Co požadujeme:

  • Vyučení v oboru automechanik
  • Řidičský průkaz B
  • Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost
  • Znalosti z mechanických oprav vozidel
  • Základy práce na PC
  • Praxe v oboru

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu strnadova@brnocar.cz

Kontakty